.Net Developer

Náplň práce

Hledáme schopné .NET vývojáře do týmu pro projekty ve vývoji webových řešení pro evropské a světové korporátní klienty na platformě Sitecore.

Profil uchazeče

VŠ/SŠ vzdělání, zkušenost ve vývoji SW, znalost ASP.NET, C#, MVC, OO, MS SQL Server, schopnost pracovat s Visual Studio a TFS, podmínkou jsou zkušenosti z webových projektů, komunikativní angličtinu, komunikační dovednosti, smysl pro týmovou práci a ochotu dále se učit.

Výhodou jsou zkušenosti ve scrum, znalost frontendových technologií (HTML, CSS, JS) a jakéhokoli CMS (Sitecore, Kentico, Umbraco...).

Proč si vybrat Cegeka?

Nabízíme zázemí a podporu úspěšné a rostoucí společnosti v novém sídle v centru Prahy, práci na mezinárodních projektech pro prestižní značky v ČR a EU, kompetentní a přátelský tým, HPP na dobu neurčitou nebo práci na IČO, odpovídající finanční podmínky, prostor pro trvalý osobní, odborný i kariérní rozvoj, řadu firemních benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, home office...). Nástup možný ihned nebo podle dohody.