Front-end developer

Náplň práce

Hledáme zkušeného front-end developera pro vývoj rozsáhlých webových řešení pro firemní klientelu.

Úkolem pozice je vývoj front-end/UI vrstev různých webových stránek a aplikací, spolupráce v týmu, který je bude integrovat do Vašeho kódu a spolupráce na konečné podobě grafických aplikací, e-mailů a webových kampaní.

Profil uchazeče

VŠ/SŠ vzdělání, praxe v podobné pozici, znalosti a praktické zkušenosti s HTML, CSS, LESS, XML, JQuery, webovými a e-mailovými standardy, SEO, User Experience Design/Usability, Photoshop, solidní angličtina, komunikační dovednosti, smysl pro týmovou práci a ochota dále se učit.

Výhodou je znalost Angular nebo jiného front-end frameworku, znalost jakéhokoli CMS – ideálně Sitecore, Kentico, Ubraco..., velkou výhodou je znalost a zkušenost s C#/.NET (ASP).

Proč si vybrat Cegeka?

Nabízíme zázemí a podporu úspěšné a rostoucí společnosti v novém sídle v Longin Business Center v centru Prahy, práci na mezinárodních projektech pro prestižní značky v České republice a Evropě, HPP na dobu neurčitou nebo spolupráci na IČO, odpovídající finanční podmínky, trvalý osobní, profesní a kariérní rozvoj, řadu firemních benefitů (stravenky, penzijní připojištění, jeden týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, home office ...). Nástup ihned nebo podle dohody.