Náplň práce

Pro tým bankovních a finančních řešení hledáme nového kolegu pro práci na vývoji a údržbě stávajících i nových systémů a aplikací na platformě MS pro naše klienty z domácí i zahraniční bankovní a finanční sféry.

Profil uchazeče

Alespoň tři roky praxe ve vývoji software, znalost OO programování, platformy .NET, programování v C# a práce s MS SQL. Nutnou podmínkou je i znalost VB6 a ochota zčásti pracovat v tomto prostředí. Výhodou jsou znalosti webových technologií (ASP.NET, HTML, CSS, JS…) a ComponentOne. Dále požadujeme logické uvažování a analytické schopnosti, schopnost týmové i samostatné práce, znalost MS Excel a alespoň pasivní AJ.

Proč si vybrat Cegeka?

Nabízíme zázemí a podporu úspěšné a rostoucí společnosti v novém sídle v Longin Business Center v centru Prahy, práci na mezinárodních projektech pro prestižní značky v České republice a Evropě, HPP na dobu neurčitou nebo spolupráci na IČO, odpovídající finanční podmínky, trvalý osobní, profesní a kariérní rozvoj, řadu firemních benefitů (stravenky, penzijní připojištění, jeden týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, home office ...). Nástup ihned nebo podle dohody.