PHP Developer

Lokalita: Plzeň, Česká republika
Název pozice: PHP Developer

Pro našeho klienta, společnost, která zaujímá přední postavení v oblasti IT řešení pro mezinárodní obchodní řetězce se sídlem v Plzni, hledáme PHP programátora na hlavní pracovní poměr. Firma se zabývá se výzkumem a vývojem komplexních řešení s využitím moderních technologií v oblasti Java a databází. Systémy pokrývají veškeré „Integrované prodejní procesy“ moderního obchodního řetězce a zahrnují kasový software, komponenty back-office, centrální a mobilní aplikace. Zákazníky jsou významné nadnárodní společnosti po celém světě (momentálně více než 239 000 instalací ve více než 42 zemích).

Náplň práce:

  • Převzetí zodpovědnosti za rozvoj intranetového systému
  • Implementace změn stávajících podnikových procesů
  • Nastavování formátů reportů
  • Rozvoj uživatelského rozhraní
  • Rozšiřovaní a zlepšování funkcionality intranetové domény
  • Výkonnostní optimalizace aplikací
  • Případné vedení dalších vývojářů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického (ideálně se zaměřením na tvorbu SW)
  • Minimálně roční praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s OOP, PHP
  • Znalost relačních databází (MySQL)
  • Praxe s Joomla CMS a znalost komponentu Fabrik výhodou
  • HTML, XML, CSS
  • JavaScript, Ajax, jQuery
  • Znalost ostatních JavaScript knihoven výhodou
  • Nadšení pro technologie, analytické myšlení
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (denní užívání, týmy jsou mezinárodní)

Nabídka:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Lokalita v centru Plzně s vynikající dostupností
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Propracovaný tréninkový plán
  • Příjemný mladý kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • Společné mimopracovní aktivity (bowling, kola, motokáry, večírky, dětský den,…)
  • Sportovní aktivity a relaxace v areálu zdarma (squash, masáže,…)
  • Stravenky (restaurace v budově)
  • Široké kariérní možnosti
  • Přátelská a otevřená firemní kultura
  • 26 dní dovolené, sick days
  • Nápoje a ovoce na pracovišti volně k dispozici

Proces výběrového řízení

01.

Výběr pozice

Vyberte si pozici, o kterou máte zájem a zašlete nám CV.

02.

Pohovor

Náš HR specialista vás bude kontaktovat a probere s vámi detaily pozice. Následuje pozvání na pohovor. U některých pozic je součástí pohovoru také test odborných znalostí.

03.

Nabídka

Po úspěšném pohovoru a případném testu odborných znalostí následuje nabídka zaměstnání. Vítejte v Cegece!