SW Tester/UX analytik

Lokalita: Praha, Česká republika
Název pozice: SW Tester/UX analytik

Pro našeho VIP klienta, známou a úspěšnou českou privátní banku, hledáme SW testery.

Náplň práce:
Manuálně i automaticky testovat webové i mobilní aplikace: funkčnost, obsah, uživatelskou přívětivost, vzhled v různých prohlížečích, fungování závislostí/validací apod., tvořit a udržovat funkční specifikace a testovací scénáře, komunikovat s vývojáři a vlastníky projektů, vymýšlet a realizovat procesní změny – jak směrem dovnitř, tak směrem ke klientům, analyzovat a doporučovat úpravy na projektech už ve fázi tvorby wireframes, pravidelně reportovat o efektivitě testingu a hledat cesty k dalšímu zlepšování.

Požadavky:

  • znalost základních testovacích pojmů a metodiky a zkušenost v testování SW

  • orientace na UX a mobilní platformy
  • zodpovědnost a samostatnost
  • pečlivost a systematický přístup k řešení

 Výhodou:

  • znalost testovacích a bugtrackingových nástrojů

  • schopnost pracovat v Selenium, GuiMaster, JIRA, Redmine

  • orientace v užívaných technologiích: PHP, My/MS/SQL, PostgreSQL, SVN/Git, Java, Javascript

 Nabídka:

  • zajímavou a pestrou práci s možností dalšího rozvoje
  • férovou tržní mzdu
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
  • spolupráci s týmem mladých, kvalifikovaných a motivovaných lidí
  • řadu zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, kafeterie v hodnotě 10.000,- /rok, stravenky, Multisport karta, zvýhodněné bankovní & investiční produkty, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, apod.

  • nástup podle dohody

Proces výběrového řízení

01.

Výběr pozice

Vyberte si pozici, o kterou máte zájem a zašlete nám CV.

02.

Pohovor

Náš HR specialista vás bude kontaktovat a probere s vámi detaily pozice. Následuje pozvání na pohovor. U některých pozic je součástí pohovoru také test odborných znalostí.

03.

Nabídka

Po úspěšném pohovoru a případném testu odborných znalostí následuje nabídka zaměstnání. Vítejte v Cegece!